Agata Niedziałek Katarzyna Magaj Joanna Mróz Anuluj

Indiba Deep Care Elite Premium – innowacyjna terapia

Joanna Mróz | 6 listopada 2023

Indiba Deep Care Elite Premium – innowacyjna terapia

Ginekologia estetyczna często kojarzy się z mocno inwazyjnymi zabiegami, a nie wszystkie pacjentki chcą lub mogą korzystać z tego typu opcji.

Tymczasem istnieje rozwiązanie, które które łączy tradycyjną i łagodną pracę z ciałem wraz technologią Monopolar Capacitive-Resistive Radiofrequency.

Tym rozwiązaniem jest urządzenie Indiba Deep Care Elite NS Premium.

Zabiegi można wykonywać na całym ciele, również dopochwowo.

Zabiegi intrawaginalne wykonywane są indywidulaną elektrodą PLUMA. Zabieg jest łagodny, precyzyjny i bezpieczny. Podczas wykonywania zabiegu pacjentka odczuwa ciepło.

Nowoczesne protokoły terapeutyczne sprawiają, że nowa Indiba Deep Care Elite Premium jest najlepszym specjalistycznym sprzętem do zabiegów ginekologicznych zapewniającym maksymalne korzyści pacjentom.

Technologia Monopolar Capacitive – Resistive Radiofrequency wspomaga przepływ krwi, rewitalizuje, stymuluje zdrowie i funkcje komórek.

Specjalna częstotliwość dając efekty termiczne i subtermiczne, wspomaga aktywność metaboliczną.

Urządzenie INDIBA Deep Care Elite Premium zawiera również opatentowaną, ciągłą modulację która przyczynia się do resorpcji płynu śródmiąższowego, redukcji obrzęków, kontroli stanu zapalnego przed i po zabiegach chirurgicznych i ginekologicznych. Doskonale sprawdza się w stanach ostrych. Pracę z Indibą można rozpocząć już kilka dni po operacji.

Indiba zapewnia fizjoterapeucie spersonalizowane protokoły terapeutyczne, które idealnie odpowiadają na potrzeby pacjentek.

Zabiegi z wykorzystaniem Indiba Deep Care Elite Premium będą dobrym rozwiązaniem dla Kobiety, która poszukuje bezpiecznej, minimalne inwazyjnej, bezbolesnej drogi swojego leczenia z jednoczesnym efektem szybkich rezultatów bez konieczności rekonwalescencji.

Pomoże Ci Joanna Mróz

Sprawdź skuteczność zabiegów z wykorzystaniem urządzenia INDIBA. Joanna pomoże Ci dobrać odpowiednią terapię.

Umów wizytę