Agata Niedziałek Katarzyna Magaj Joanna Mróz Anuluj

Pakiety VIP

Oferta skierowana jest dla bardzo wymagających Pacjentek, które lubią mieć wszystko pod kontrolą oraz chcą się czuć w pełni zaopiekowane podczas przebiegu ciąży i po porodzie.

Joanna Mróz

Pakiet podstawowy zawiera pięć konsultacji uroginekologicznych u mgr Joanny Mróz, gdzie ze szczególną dokładnością zostaniesz przygotowana do porodu siłami natury lub cesarskim cięciem.

Wizyty przebiegają w wyjątkowej atmosferze z zachowaniem wykonania najwyższej jakości świadczenia medycznego.  Podczas wizyty zostanie zbadana Twoja postawa, ruchomość miednicy oraz stan mięśni dna miednicy. Dostaniesz indywidualnie dobrane ćwiczenia, które poprawią kondycję Twojego ciała. Poprawisz wytrzymałość i elastyczność Twoich mięśni tak aby Twoje ciało mogło łatwiej dojść do siebie po porodzie. Zostaniesz nauczona masażu oraz rozluźnienia krocza. Ostatnia – piąta wizyta to kontrola po porodzie.

W pakiecie podstawowym dostajesz również 5 wizyt u położnej mgr Agaty Niedziałek gdzie nauczysz się łagodzenia bólu okołoporodowego, świadomego oddychania do porodu, korzystania z elektrostymulatora prądu TENS oraz technik hipnoporodu. Położna przeprowadzi z Tobą i Twoim partnerem dokładny instruktaż prawidłowej pielęgnacji noworodka oraz nauczy Cię karmienia piersią i butelką.

Katarzyna Magaj

W ramach opieki podstawowej będziesz miała również czas na relaks 🙂 Masaż w ciąży to bezpieczna forma odpoczynku dla Ciebie i Twojego maluszka. Masaż naturalnym olejkiem przy ciepłym świetle świec wykona dla Ciebie Katarzyna Magaj.

Kiedy przyjdzie dzień porodu towarzyszyć Ci będzie mgr Joanna Mróz, jako Twoja doula i coach porodowy. Badania mówią, że towarzystwo douli zmniejsza ilość korzystania ze znieczulenia zewnątrzoponowego oraz interwencji medycznych w czasie porodu. Przebieg wspólnego porodu będzie zależał od sytuacji sanitarno epidemiologicznej w Polsce.

A kiedy zostaniesz już mamąTwoje ciało będzie potrzebowało regeneracji po porodzie

Z pomocą przychodzi do Ciebie seria zabiegów wykonywanych urządzeniem medycznym Indiba. Indiba wykorzystuje technologię Prionic, która w zaskakującym tempie i z bardzo dobrą skutecznością pomaga w przyspieszeniu rekonwalescencji pochwy. Do zabiegów dostajesz indywidualną elektrodę dopochwową PLUMA, którą możesz również wykorzystać po kolejnym porodzie.

W przypadku stanu po cesarskim cięciu używamy elektrody zewnętrznej. Celem zabiegów jest zapobieganie zrostom pooperacyjnym oraz przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej z dolnej partii brzucha.

Przez cały okres trwania pakietu czyli od momentu zakupu do 4 tygodni po porodzie masz dostęp telefoniczny do mgr Joanny Mróz, gdzie możesz zapytać skonsultować wyniki badań, rozwiać obawy i wątpliwości dotyczące Twojego stanu zdrowia oraz stanu noworodka.

Pakiet podstawowy:
5 wizyt u mgr Joanny Mróz
(1 x 250 zł + 4 x 200 zł)
1050 zł
5 wizyt u mgr Agaty Niedziałek
(1 x 220 zł + 4 x 190 zł)
980 zł
1 wizyta u mgr Katarzyny Magaj
(1 x 220 zł)
220 zł
10 wizyt uroginekologicznych / rekonwalescencji po porodzie urządzeniem medycznym Indiba Deep Care
(10 x 270 zł)
2700 zł
Elektrodę indywidualną do zabiegów Indiba Deep Care
(1 x 200 zł - 270 zł w zależności od zabiegu)
200 zł - 270 zł
Krem Intimate Indiba Care do zabiegów100 zł
Dostęp telefoniczny/ konsultacja telefoniczna do mgr Joanny Mróz
(od momentu zakupu do 4 tygodni po porodzie)
2400 zł
Wspólny poród(pakiet opieka)
Wartość pakietu~ 7700 zł~ 12200 zł
Cena dla Ciebie6600 zł11000 zł